Trener Personalny - Dawid Ozdoba - Treningi Personalne - Warszawa - Chippendales

DAWID OZDOBA UR. 02.03.1977 r.

Moja przygoda z kulturystyką , fitnessem , sztukami walki i tańcem zaczęła się dość wcześnie. Mając 8 lat bardzo poważnie połamałem rękę w przedramieniu i skręciłem łokieć. Po kilku tygodniach "cierpień" , operacjach , gipsie i szpitalach ręka nie była w pełni sprawna i wtedy moja mama wysłała mnie na siłownie żeby ją wzmocnić. Początkowo było ciężko , ale po kilu miesiącach ręka była sprawna, a ja zapisałem się na karate i tak sport pozostał w moim sercu i ciele do tej pory. Miałem studiować na IKF - Instytut Kultury Fizycznej w SZCZECINIE jednak skręciłem poważnie kolano i nie mogłem zdawać egzaminów . Skończyłem Politechnikę Szczecińska jednak przez całe studia ćwiczyłem na siłowni oraz różne sztuki walki - jujitsu , karate , taekwondo. Trenowałem z wieloma trening partnerami. Poznawałem różnego rodzaju metody ćwiczeń i miałem wielu trenerów. Dzięki temu miałem motywację do przekraczania barier których sam przekroczyć nie dałbym rady. Na studiach ukończyłem kurs instruktora kulturystyki , ale przez długie lata ćwiczeń i stosowania diet wybrałem najlepsze ćwiczenia oraz metody treningowe , które mogę przekazać Tobie.

Musisz znaleźć odpowiednią osobę, która pokaże Tobie drogę, znajdzie sposób do zmotywowana i na pewno powie Tobie wprost, że nie dajesz z siebie wszystkiego.

Skorzystaj z usługi z której będziesz zadowolony już po pierwszym treningu indywidualnym. Trenując pod moim okiem, masz pewność, że dobrze zainwestowałeś swoje pieniądze a kompleksowa opieka którą zapewniam sprawi, że trening który kiedyś był rutyną, za każdym razem będzie zaskakiwał czymś nowym!

Dzięki treningom ze mną poznasz siebie, swoje umiejętności i treningi będą sprawiały Ci radość!!!Trener personalny - Treningi personalne - Dawid Ozdoba - Chippendales - Trener Osobisty - Fitness Cluby
Copyright © 2010 Dawid Ozdoba. Wszelkie prawa zastrzeżone - All rights reserved.